Hotely na Severním Kypru
Severní Kypr
Severní Kypr > Hotely na Severním Kypru
Odkazy
SEVERNÍ KYPR
Cyprus44 nabízí zajímavé tipy na dovolenou v Severokyperské turecké republice.

Hotely na Severním Kypru

Pro váš pobyt na Kypru vám doporučujeme hotely v severokyperské Kyrénii.

Pokud rádi lenošíte u moře, bude vám vyhovovat hotel se soukromou pláží, jako je Acapulco Beach Club & Resort Hotel.


Acapulco Beach Club

Hledáte hotel na Severním Kypru na pobřeží teplého Středozemního moře, pár metrů od nádherných písčitých pláží? Můžete vykročit z hotelu přímo na čistou, soukromou pláž vyhrazenou pouze pro vás a ostatní hotelové hosty. Nablízku bude vždy personál, aby vám ke slunečníku přinesl chlazený nápoj nebo se ujistil, zda vám nic neschází. Vaše děti si budou spokojeně hrát v písku, dokud nepřijde čas oběda na terase hotelové restaurace. Odpoledne si můžete dopřát některý z vodních sportů na dohled od hotelu nebo se dál jen tak opalovat. Hotel Acapulco je tu pro vás!


Dome Hotel

Máte-li v oblibě noční život, zvolte některý z hotelů v centru města. Jen pár kroků od desítek barů a restaurací si můžete dopřát atmosféru historického severokyperského hotelu nebo užívat všech vymožeností stylového a moderního ubytovacího zařízení, jež z vaší dovolené učiní nezapomenutelný zážitek. Navštivte hotel Dome, který se nachází několik minut chůze od kyrénského přístavu.

Rezervace hotelu na Severním Kypru

Internetové stránky Cyprus44 umožňují snadnou rezervaci ideálního hotelu. Projděte si naši nabídku nejlepších hotelů na Severním Kypru. Můžete se spolehnout, že vám nabízíme ty nejlepší podniky - a nejnižší ceny! Naše rezervační stránka je spolehlivá a bezpečná - právě zde najdete nejvýhodnější nabídky hotelového ubytování na webu.