Nemovitosti / pozemky / vily na Severním Kypru
Severní Kypr
Severní Kypr > Nemovitosti / pozemky / vily na Severním Kypru
Odkazy
SEVERNÍ KYPR
Cyprus44 nabízí zajímavé tipy na dovolenou v Severokyperské turecké republice.

Nemovitosti / pozemky / vily na Severním Kypru

Severní Kypr se v poslední době těší oblibě mezi těmi, kdo si chtějí pořídit své vlastní místo na slunci. Jaký typ nemovitosti však pro vás bude ten pravý? Zde se dozvíte, jaké nemovitosti jsou na Severním Kypru na prodej a které z nich pro vás mohou být nejvhodnější.

Rekreační bydlení na Severním Kypru

Hodláte-li koupit nemovitost na Severním Kypru, především zvažte, co hledáte. Chcete nemovitost pro rekreaci nenáročnou na údržbu s dobrou vybaveností, druhý domov, nebo něco mezi tím?

Byty na Severním Kypru

Rekreační byty jsou skvělé řešení pro každého, kdo chce na Severním Kypru strávit dovolenou, po jejím skončení za sebou zavřít dveře a bezstarostně odjet domů. Moderní bytové domy nabízejí rekreační bydlení na nejvyšší úrovni s plnou vybaveností včetně společného bazénu, často v atraktivní lokalitě. Samozřejmě že v době, kdy svoji nemovitost na Severním Kypru sami neužíváte, může být k dispozici jiným - v průběhu roku je řada příležitostí k tomu, abyste ji pronajali jiným návštěvníkům ostrova. Mnozí z nich očekávají od Severního Kypru poklidnou dovolenou s pohodlným ubytováním a váš byt může být přesně tím, co hledají!

Vily na Severním Kypru

Máte-li vysoké nároky a očekáváte menší palác, je pro vás ideální nemovitostí vlastní vila. Na Severním Kypru jsou na prodej vily různých velikostí, od skromnějších v ceně kolem 100 000 eur po rezidence s cenovkou 700 000 eur, za něž by se nemusela stydět ani fotbalová celebrita. Vila na Severním Kypru může být vaším skutečným hradem a je ideálním řešením pro každého, kdo zde hodlá pobývat déle než jen pár týdnů ročně.

Pozemky na prodej na Severním Kypru

Na Severním Kypru jsou na prodej nejen nemovitosti, ale lze si také pořídit pozemek a postavit vlastní vysněný dům. V takovém případě jste pánem a na vše dohlížíte vy; to však lze i z pohodlí domova, zatímco hlavní díl práce odvede místní stavební firma.